0098-9183199772

 0098-9921403633

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

خدمات

مقدمه

شرکت نیمکو برای شما خدماتی را در حوزه صادرات و واردات، حوالجات ارزی، مشاوره، سرمایه گذاری و تاسیس شرکت و … در کشورهای مختلف ارائه می‌دهد. تیم ما از فارغ‌التحصیلان مجرب و متخصص، آماده ارائه خدمات برای شما هستند. با تیم مجرب ما دیگه برای هر کاری راهی وجود داره…

صادرات و واردات

با توجه به تجربه ما در حوزه صادرات و واردات، ما می‌توانیم شما را در این زمینه به بهترین شکل راهنمایی کنیم. خدمات ما در این زمینه شامل مشاوره در مورد محصولات و بازارهای هدف، اخذ مجوزهای لازم، ارائه خدمات حمل و نقل و بسته‌بندی، ارائه خدمات بانکی و ارائه خدمات گمرکی می‌باشد.

حواله جات ارزی

اگر شما به دنبال حوالجات ارزی هستید، تیم ما آماده ارائه خدمات به شما می‌باشد. ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا به بهترین روش برای تبدیل ارزهای خود به ارزهای دیگر دست یابید.

مشاوره

کاشناسان حقوقی شرکت نیمکو و تخصص و تجربه بیش از دو دهه آن ها به شما در مسائل مربوط به صادرات و واردات، پرونده های حقوقی، تنظیم قراردادها، حوالجات ارزی، سرمایه گذاری و تاسیس شرکت در کشورهای مختلف مشاوره دهند. ما با بهره‌گیری از تجربه و دانش خود، بهترین راه حل‌ها را برای شما پیشنهاد می‌دهیم

سرمایه گذاری

اگر شما به دنبال سرمایه گذاریهستید، تیم ما آماده به کمک شما می‌باشد. ما می‌توانیم به شما راهنمایی کنیم تا به بهترین روش برای سرمایه گذاری در کشورهای مختلف دست یابید.

تاسیس شرکت و اقامت

ما می‌توانیم به شما در تاسیس شرکت در کشورهای مختلف کمک کنیم. خدمات ما شامل مشاوره در مورد نوع شرکت، مکان و روش‌های ثبت شرکت و همچنین بهترین روش های اخذ اقامت در کشورهای مختلف می‌باشد.

با تیم ما تماس بگیرید..

اگر به دنبال بهترین راه حل برای مسائل صادرات و واردات، حوالجات ارزی، مشاوره، سرمایه گذاری و تاسیس شرکت و اخذ اقامت در کشورهای مختلف هستید، با تیم ما تماس بگیرید. ما آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن هستیم. با توجه به تجربه ما در این زمینه، می‌توانیم به شما کمک کنیم تا به بهترین روش برای دستیابی به اهداف خود برسید. با تیم ما تماس بگیرید و ما به شما کمک خواهیم کرد.