0098-9183199772

 0098-9921403633

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

محصولات

“مجموعه‌ای متنوع از محصولات شیمیایی، غذایی، کشاورزی، دامی، ماشین‌آلات و تجهیزات، الیاف و نخ، فلزات، طلا و سنگ‌های زینتی”

مقدمه

هلدینگ بین المللی نیمکو با داشتن چندین شرکت در اقصی نقاط دنیا از جمله انگلستان، آلمان، ترکیه، چین، امارات متحده عربی در زمینه ارائه انواع محصولات با بهترین کیفیت در حال خدمات رسانی می باشد.

محصولات شیمیایی و صنعتی

در این بخش، محصولات شیمیایی و صنعتی متنوعی از جمله مواد شیمیایی، پلاستیک، رنگ‌های صنعتی، رزین‌ها، روغن‌های معدنی و سایر محصولات ارائه می‌ گردد. این محصولات برای صنایع مختلفی مانند صنایع پلاستیک، صنایع شیمیایی و صنایع دیگر استفاده می‌شوند.

محصولات غذایی

ما در این بخش، محصولات غذایی متنوعی از جمله مواد غذایی خشک، نوشیدنی‌های غیرالکلی، شیرینی‌ها، تنقلات و سایر محصولات ارائه می‌دهیم. این محصولات به صورت عمده برای فروش به فروشندگان و توزیع‌کنندگان غذایی در داخل و خارج از کشور تولید می‌شوند.

نهاده های کشاورزی و دامی

ما در این بخش، نهاده های کشاورزی و دامی متنوعی از جمله ذرت، دانه‌های روغنی، خوراک دام و طیور، انواع سموم، کودهای کشاورزی و بذور را ارائه می‌دهیم. این محصولات به صورت عمده برای فروش به تولیدکنندگان غذایی و دامداران در داخل و خارج از کشور تولید می‌شوند.

ماشین آلات و تجهیزات

ما در این بخش، ماشین آلات و تجهیزات متنوعی برای صنایع مختلفی مانند صنایع کشاورزی، صنایع دام و طیور، صنایع فلزی، صنایع ریسندگی و بافندگی، صنایع پزشکی و سایر صنایع ارائه می‌دهیم. این محصولات شامل تجهیزات و دستگاه‌های کشاورزی، دستگاه‌های بسته‌بندی و سایر ماشین‌آلات صنعتی می‌شوند.

الیاف و نخ

ما در این بخش، الیاف و نخ متنوعی از جمله پارچه، پشم، پنبه و سایر الیاف و نخ‌های صنعتی ارائه می‌دهیم. این محصولات برای صنایع مختلفی مانند صنایع پوشاک، صنایع بافندگی و سایر صنایع استفاده می‌شوند.

فلزات، طلا و سنگ های زینتی

ما در این بخش، فلزات متنوعی مانند آهن، فولاد، آلومینیوم، مس، نیکل و سایر فلزات صنعتی را به صورت عمده ارائه می‌دهیم. همچنین، ما در این بخش، طلا و سنگ‌های زینتی متنوعی نیز از جمله الماس، زمرد، یاقوت و سایر سنگ‌های قیمتی را ارائه می‌دهیم. این محصولات برای صنایع مختلفی مانند صنایع فلزی، جواهرسازی و سایر صنایع استفاده می‌شوند.

در پایان…

در کل، ما از تولیدکنندگان و تأمین کنندگان مطمئن، با تجربه و با کیفیت در سراسر جهان برای ارائه محصولات با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان خود استفاده می‌کنیم. برای اطلاعات بیشتر درباره هر یک از محصولات ما و دسترسی به لیست کامل آن‌ها، لطفا به بخش محصولات سایت ما مراجعه کنید. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر، تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به شما است.